Idamaa muinasjutud

Mahukas kogumik "Idamaa muinasjutud" annab ülevaate nii rahvamuistenditest, nalja- ja mõistulugudest ning ka imekaunitest armastuslugudest.

2014, KK, 223 lk

Hind 20.- koos käibemaksu ja postikuluga.

Sõna jõud. Esimene raamat.

Autor Jaan Mikweldt

Kunstmuinasjuttude kogumik toetub eesti folkloorile. Siin tegutsevad nii kaitsevaimud kui ka hingejahtijad, kratid, puugid ja sooelanikud. Kõik need müstilised olendid on tihedas seoses oma igapäevast elu elavate inimestega. Raamat on kantud eetilistest elutõdedest: krati kasutaja müüb hinge kurjale, needjale pöördub needus tagasi, ent aus meel ja õiglased teod saavad heaga tasutud.

2014, KK,102 lk

Hind 10.- koos käibemaksu ja postikuluga.

Sõna jõud. Teine raamat

Meie kultuur on lõpmata rikas kõikvõimaliku müstika poolest. Mistahes asjakesel võib olla eluvaim sees, lisaks ka kuhjaga isiklikku tahet, seisukohti ja põhimõtteid. Kõik need lastakse vajadusel keset inimeste maailma käiku – tulemused võivad aga olla ettearvamatud. 

Jaan Mikweldti kunstmuinasjuttude tetraloogia „Sõna jõud” toetub eesti folkloorile. Siin tegutsevad nii kaitsevaimud kui ka hingejahtijad, kratid, puugid ja sooelanikud. Kõik need müstilised olendid on tihedas seoses oma igapäevast elu elavate inimestega. 

„Sõna jõud” on kantud eetilistest elutõdedest: krati kasutaja müüb hinge kurjale, needjale pöördub needus tagasi, aus meel ja õiglased teod saavad aga heaga tasutud.

2015, KK, 90 lk

Hind 10.- koos käibemaksu ja kohaletoimetamise kuluga.